víkend bezsrstých plemen psů i love naked víkend naháčů

Vážení přátelé a příznivci bezsrstých plemen psů, srdečně vás zveme na další ročník naší legendární akce Víkend bezsrtých plemen psů. Víkend se koná v krásné oblasti Železných hor u přehrady Seč v areálu autokempu v termínu 7.-9.6.2024.
Akce je určená nejen pro majitele psích naháčů, ale i pro ty, co je chtějí poznat. Můžete se těšit na spoustu zábavy s psími i lidskými přáteli.

Program:

PÁTEK
Psí světlušky – večerní procházka
Táborák

SOBOTA
Rally obedience s Markem Reměšem – ukázka a možnost si vyzkoušet si tento novodobý psí sport
(Marek Reměš – rozhodčí pro všechny třídy RO v ČR (tedy i pro ty nejvyšší RO3); aktivní závodník i trenér RO; účastník Europa Open v Maďarsku; účastník několika německých RO kurzů; ale hlavně člověk, který je do RO zapálený a baví ho předávat dál nadšení a krásu RO)
Paddleboarding se psem, ve spolupráci SUP Pardubice. Základy ovládání SUP vysvětlí již tradičně Lukáš Uncajtík.
Večerní program (tombola, vyhlášení vítězů, táborák…)

Akce je nezisková, pořadatelé vybírají pouze příspěvek na program. Každý z účastníků se může těšit na dárečky a nikdo neodejde s prázdnou. Díky našim štědrým sponzorům se mohou účastníci akce radovat nejen z krásných výher ale také cen v tombole, jejíž výtěžek pomůže těm, kteří neměli takové štěstí – pejskům o které pečují dobří lidé.
❣️ZÁKLADNÍ INFO:
Místo konání: Autokemp Seč Pláž, Seč 384, 538 07, Seč 1
Účastnický poplatek za dospělou osobu je 750,-.
Pejsci jsou zdrama.
Děti v doprovodu dospělé osoby 100,-.
Účastnický poplatek vybíráme na zajištění vašeho programu. Není v něm zahrnuto ubytování ani strava!
❣️PŘIHLÁŠKY:
Přihlášky posílejte na email horovarenata@seznam.cz. Do předmětu přihlašovacího emailu uvádějte název akce: „Víkend bezsrstých plemen psů 2024“. Do emailu uveďte POČET OSOB, info o vás (jméno, telefon, mail) a o vašem psovi/psech (jméno, plemeno, věk).

Na základě vámi zaslaného přihlašovacího emailu obdržíte instrukce k úhradě účastnického poplatku po jehož připsání na účet získáte vstupní list s kódem, který vám odemkne možnost objednání bytování v autokempu.
 
(Neváhejte s přihláškami kapacita je omezená, přihlášky přijímáme do poloviny května. Po tomto datu bohužel nemůžeme zaručit místo na ubytování v campu. Proto neváhejte a pokud se chcete akce zúčastnit určitě se přihlaste co nejdříve. Komfortnější ubytovací možnosti mizí rychleji.)
Upozorňujeme, že není možné ubytování v kempu bez registrace, kemp je v tomto termínu vyblokován pro naši akci. Platba účastnického poplatku je nevratná, ale můžete ji převést na náhradníka.
⚠️Majitel je zodpovědný za svého psa a případné škody jím způsobené. Účast s háravou fenou na vlastní zodpovědnost.
S přihláškou dáváte souhlas s fotodokumentací. Změna programu vyhrazena.

💝Pokud vás napadá, čím byste mohli přispět (program sponzoři apod.) a potěšit tak své kamarády psí i lidské, tak budeme rádi za zprávu.
Setkání není o výkonech ale o pohodě.

Těšíme se na Vás!

Soutěžit bude možné v kategoriích:
1.) Aktivní účastník pátečního workshopu s FŠ
2.) Psí kapitán paddleboardu
3.) Nejlepší posádka paddleboardu
4.) Rozený mořský vlk
5.) Zapřísáhlý psí suchozemec
6.) TOP pád z SUP
7.) pokud vás napadají další zajímavé kategorie, budeme rádi za vaše tipy 🙂
A.) Pes z největší dálky
B.) Nejmladší pes
C.) Nejstarší pes

Pokud se chcete zúčastnit soutěží v kategoriích: Pes z největší dálky, Nejmladší pes, Nejstarší pes, tak je potřeba poslat mailem do 1.5. 2024 info o datu narození psa a o místě bydliště (město a případně čtvrť).

Fotografie z akce víkend bezsrstých plemen psů 2023. Víkend naháčů je otevřen i pro chlupaté čtyřnohé kamarády.