americky bezsrsty terier

Srdečně vás zveme na křest knihy:
Temperamentní optimista americký bezsrstý teriér autorky Renaty Horové.

11.12. 2022 od 16:00
Hafpark Prague: Újezd 600/1, 150 00 Praha

Adventní setkání milovníků psích naháčů k příležitosti vydání knihy se uskuteční na náměstí Kinských v Praze a to v prostorách psí kavárny Haf park, v neděli 11. prosince od 16: 00.Bývají radostní, většinou mají dobrou náladu a vlastně se na každého smějí. Svého „člověka“ bezmezně zbožňují. Páníčkové to mají podobně, protože se do svého „naháčka“ zamilovali na první pohled, propadli jeho kouzlu. Pokud se rozhodnete, že si domů pořídíte právě bezsrstého pejska, měli byste být dobře nachystáni, nic nenechávat náhodě, aby se nic nepokazilo. Základní informace, jak se postarat o „mechového“ pejska, který se rád mazlí, sepsala Renata Horová, organizátorka setkání majitelů bezsrstých plemen, a především hrdá majitelka dvou psích slečen Tao a Sofie.

 <3 To, že se svým psem v přírodě sledujete květiny, slunce a po obloze plující mraky, není marnění času, možná to jsou nejhodnotnější okamžiky vašeho života

Máme radost, že vám můžeme představit vánoční překvapení k letošnímu výročí padesáti let od narození bezsrsté fenky Jo, která dala základ plemeni americký bezsrstý teriér. A chceme tím vzdát hold jeho zakladateli Edwinu Scottovi, který letos zemřel. Představujeme vám první publikaci o amerických bezsrstých teriérech, která vychází v České republice v nakladatelství JAS. Knihu můžete koupit v kamenných knihkupecvích i online.
Pokud ji chcete s námi pokřtít, budeme rádi, když dorazíte 11.12. do psí kavárny Hafpark, kde bude kniha k dispozici za akční cenu. 

 

americky bezsrsty terier
kudy z nudy
american hairless terrier
americky bezsrsty terier
temperamentní optimista
temperamentní optimista
americky bezsrsty terier
křest knihy
temperamentní optimista
i love naked mucha sekt
Křest knihy Temperamentní optimista americký bezsrstý teriér podpořila společnost  Propesko. Ke koupi knihy na jejím křtu, jsme pro vás připravili úplnou novinku na trhu – čtyři druhy chutných pamlsků MISTR.
 
Slavnostní okamžik podtrhl perlivý přípitek plný inspirace Mucha Sekt.