I love naked Procházky bezsrstých plemen psů americký bezsrstý teriér peruánský naháč mexický naháč čínský chocholatý pes

Naháčci společně přivítali první jarní dny. Jarní procházka se konala dne 25.3. od 14:00, tedy první víkend po prvním jarním dnu roku 2023. Sešli jsme se na zeleném plácku mezi koncem slepé ulice Ke Smíchovu (kde bylo možné zaparkovat) a ulicí Štěpařská, nedaleko autobusové zastávky Nový Slivenec. Na začátku trasy bylo potřeba mít pejsky na vodítku, pohybovali jsme se kolem frekventované ulice. Pršli jsme společně lokalitu Chuchelského háje, kolem barrandovských kulis historického města, navštívili jsme vyhlídkové místo u Kostela sv. Jana Nepomuckého a těsně před koncem procházky také moc pěknou mini zoo s občerstvením. Trasa byla dlouhá okolo 4,5km, ale šli jsme jí přes dvě hodiny, charakter cest byl: zpevněné i přírodní povrchy.

Akce byla jako vždy vhodná pro ty kdo mají psího naháčka i pro ty kdo je chtěli poznat a třeba vyzkoušet, jestli na ně mají alergii. Hlavním cílem programu byl pohodově strávený čas spolu s lidskými i psími přáteli. Účastníkům akce byla položena soutěžní otázka na téma Víkend bezsrstých plemen psů. Správně odpověděla a pro svého Sminka vyhrála výhru od společnosti Pučálka s.r.o. paní Veronika. Pro každého psího účastníka byla připravena ochutnávka krmiva Marp a Doxneo. Takže nikdo neodešel s prázdnou :).

Procházku nafotila paní fotografka, která fotila Halloweenskou procházku roku 2021, Kateřina Zajíčková. A stejně jako tehdy, tak i tentokrát byla možnost se s paní fotografkou domluvit a nechat si nafotit vlastní fotografie se svým psem. Tvorbu Kateřiny Zajíčkové si můžete prohlédnout na FB, nebo na: https://katerina-zajickova.cz/
🙂
 

❣️Fotečky z jarní procházky jsou tu❣️
Zde instrukce od paní fotografky:
Milí účastníci, pokud jste si na procházce nechávali nafotit pejska, už můžete na stránce https://katizajickova.pixieset.com/nahci2023/ vybírat fotografie, které budete chtít. Jak na to?
1. Na stránce se přihlásíte svou e-mailovou adresou.
2. Vybraným fotografiím přidělíte srdíčko. Srdíčka lze i odebírat, můžete tedy nejdřív udělat širší výběr a ten pak zužovat.
3. Na e-mail info@katerina-zajickova.cz mi prosím napište, že je Váš výběr kompletní, a také jméno Vašeho pejska. Dle počtu objednaných fotografií Vám následně zašlu podklady k platbě (1 fotografie = 170 Kč).
4. Fotografie z uhrazených objednávek odesílám elektronicky na Váš e-mail cca do 3 týdnů. Termín může být podle celkového počtu objednávek lehce kratší či delší.
Budete-li mít jakékoli doplňující dotazy či přání, určitě se nebojte ozvat se mi prostřednictvím e-mailu nebo FB/IG stránky.
Všem děkuji za spolupráci i za krásnou, společně strávenou jarní procházku 🙂
Katka
🐾