I love naked Procházky bezsrstých plemen psů americký bezsrstý teriér peruánský naháč mexický naháč čínský chocholatý pes
Přijďte s námi přivítat jaro. Jarní procházka se koná 25.3. od 14:00, tedy první víkend po prvním jarním dnu roku 2023. Sejdeme se na zeleném plácku mezi koncem slepé ulice Ke Smíchovu (zde je možné zaparkovat) a ulicí Štěpařská, nedaleko autobusové zastávky Nový Slivenec. Na začátku trasy mějte prosím pejsky na vodítku, budeme se pohybovat kolem frekventované ulice. Projdeme společně lokalitu Chuchelského háje, projdeme kolem barrandovských kulis historického města, navštívíme vyhlídkové místo u Kostela sv. Jana Nepomuckého a těsně před koncem také moc pěknou mini zoo s občerstvením. Trasa bude mít 4,5km, my jí půjdeme přes dvě hodiny, charakter cest je: zpevněné i přírodní povrchy.
Akce je vhodná pro ty kdo mají psího naháčka i pro ty kdo by chtěli tato plemena poznat a třeba vyzkoušet, jestli na ně mají alergii. Hlavním cílem programu je pohodově ztrávený čas spolu s lidskými i psími přáteli. Můžete se také těšit na soutěžní otázku na téma Víkend bezsrstých plemen psů, toho kdo na ní správně odpoví oceníme dárečkem. Pro každého psího účastníka je připravena ochutnávka krmiva, takže určitě neváhejte a pojďte s námi ven
Procházku nafotí paní fotografka, která fotila Halloweenskou procházku roku 2021, fotky měly tehdy velké ohlasy. A stejně jako tehdy, tak i letos bude možnost se s paní fotografkou domluvit a nechat si nafotit vlastní fotografie, které si od ní budete moci následně zakoupit. Tvorbu Kateřiny Zajíčkové si můžete prohlédnout na FB, nebo na: https://katerina-zajickova.cz/. Po akci vznikne album pro výběr fotografií. Účastníci procházky si mohou fotografie prohlédnout a případně si zakoupit ty fotografie, které se jim budou líbit. Cena fotografie je 170 Kč.
Těšíme se na vás 🙂
Renata s Tao a Sofi

Sraz ve 14:00
GPS
50.0281203N, 14.3768931E
Sejdeme se na zeleném plácku mezi koncem slepé ulice Ke Smíchovu (zde je možné zaparkovat) a ulicí Štěpařská, nedaleko autobusové zastávky Nový Slivenec. Prosím nestůjte s pejsky u truhlářství je tam stále-štěkající pes. Na začátku trasy mějte pejsky na vodítku! Budeme se pohybovat kolem frekventované ulice. Na začátku trasy bude nutné individuálně překonat ulici Štěpařskou a následně ulici K Barrandovu prosíme o zvýšenou opatrnost!!!
Moc se na vás těšíme!!!